Blog
19 stycznia, 2021

Dla kogo ogrzewanie elektrodowe?

Wybór sposobu ogrzewania swojego domu, mieszkania czy biura to nie lada wyzwanie. U kogo najlepiej sprawdzi się ogrzewanie elektrodowe i dlaczego? Wyjaśniamy!

Stojąc przed wyborem sposobu ogrzewania, warto przeanalizować wszystkie dostępne na rynku opcje. W końcu od metody ogrzewania będzie zależał nasz komfort przez kolejne, długie lata. W jakim przypadku warto zdecydować się na ogrzewanie elektrodowe?

Szerokie zastosowanie

Kotły elektrodowe mają niezwykle szerokie zastosowanie. Mogą posłużyć do ogrzewania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, wielopokojowych, garaży, domów letniskowych, zbiorników wody ciepłej użytkowej, pomieszczeń socjalnych czy hal produkcyjnych.

U kogo jednak sprawdzą się najlepiej?

U tych, którzy dbają o ekologię

Kotły elektrodowe to ekologiczny sposób na ogrzanie pomieszczeń i wody użytkowej, dlatego są doskonałym wyborem dla osób chcących zadbać o środowisko. Nie emitują szkodliwych substancji, spalin czy promieniowania, więc nie przyczyniają się do degradacji środowiska naturalnego.

U tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę

Jeśli nie chcesz przejmować się swoim systemem ogrzewania i wolisz poświęcać swoją codzienną energię na ważniejsze sprawy – wybierz ogrzewanie elektrodowe. Nie dość, że kotły są łatwe w obsłudze, to jeszcze posiadają wszelkie niezbędne zabezpieczenia i czujniki temperatury.

Ponadto nie musisz wydzielać na nie dodatkowego pomieszczenia, a do ich montażu nie potrzebujesz skomplikowanych projektów, zezwoleń, a nawet komina.

U tych z fotowoltaiką

Korzystasz z darmowej energii ze słońca? Połącz fotowoltaikę z kotłem elektrodowym! Duet istniejącej instalacji fotowoltaicznej z kotłem elektrodowym to najbardziej ekologiczny i ekonomiczny sposób na ogrzanie domu.

Powrót
Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!